Raspored nastave i ispita

5. nastavni tj.

Sveuč. preddipl. studij elektrotehnike -> 1. g.SpremiIspisPrijavaObavijesti

ODABIR STUDIJA I GODINE X

Sveučilišni preddiplomski studij elektrotehnike
1. godinaEE 2. godinaKI 2. godinaEE 3. godinaKI 3. godina

Sveučilišni preddiplomski studij računarstva
1. godina2. godina3. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Komunikacije i informatika
DKA 1. godinaDKA 2. godinaDKB 1. godinaDKB 2. godina

Sveučilišni diplomski studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
DEA 1. godinaDEA 2. godinaDEB 1. godinaDEB 2. godinaDEC 1. godinaDEC 2. godina

Sveučilišni diplomski studij računarstva
DRA 1. godinaDRA 2. godinaDRB 1. godinaDRB 2. godinaDRC 1. godinaDRC 2. godinaDRD 1. godinaDRD 2. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Informatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Automatika
1. godina2. godina3. godina

Stručni studij elektrotehnike, smjer Elektroenergetika
1. godina2. godina3. godina

Razlikovne obveze, smjer Računarstvo
izb. blok „I“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Elektroenergetika
izb. blok „E“ izb. blok „A“

Razlikovne obveze, smjer Komunikacije i informatika
izb. blok „I“ izb. blok „A“

08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Matematika II PE-AV2
2-14

AV - auditorne vježbe
Matematika II P201
09:45 - 11:15
MILETIĆ JOSIP
2-14
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Matematika II PE-AV1
2-14

AV - auditorne vježbe
Matematika II P201
11:30 - 13:00
MILETIĆ JOSIP
2-14
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV8/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
11:30 - 13:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV8/16
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE
2-31

PR - predavanja
Osnove elektrotehnike II P202
13:15 - 16:30
HEDERIĆ ŽELJKO
2-31
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Tjelesna kultura II PE-1
D-GV

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II P206
17:15 - 18:45
ŠIRIĆ ŽELJKO
D-GV
Loomen stranica

Otvori grupu PE-1
Dodaj u google kalendar

Tjelesna kultura II PE-2
D-GV

LV - laboratorijske vježbe
Tjelesna kultura II P206
17:15 - 18:45
ŠIRIĆ ŽELJKO
D-GV
Loomen stranica

Otvori grupu PE-2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Fizika II PE
2-31

PR - predavanja
Fizika II P203
08:00 - 11:15
BRANA JOSIP
2-31
Loomen stranica

Otvori grupu PE
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-AV2
0-20

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
11:30 - 13:00
BENŠIĆ TIN
0-20
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Matematika II PE-AV1
2-23

AV - auditorne vježbe
Matematika II P201
11:30 - 13:00
MILETIĆ JOSIP
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-AV1
0-20

AV - auditorne vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
13:15 - 14:45
BRANDIS ANDREJ
0-20
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Matematika II PE-AV2
2-23

AV - auditorne vježbe
Matematika II P201
13:15 - 14:45
MILETIĆ JOSIP
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Elektronika I PE-AV1
0-20

AV - auditorne vježbe
Elektronika I P204
11:30 - 13:00
VINKO DAVOR
0-20
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-AV2
2-23

AV - auditorne vježbe
Fizika II P203
11:30 - 13:00
JUKIĆ DINA
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Elektronika I PE-AV2
0-20

AV - auditorne vježbe
Elektronika I P204
13:15 - 14:45
VINKO DAVOR
0-20
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV2
Dodaj u google kalendar

Fizika II PE-AV1
2-23

AV - auditorne vježbe
Fizika II P203
13:15 - 14:45
JUKIĆ DINA
2-23
Loomen stranica

Otvori grupu PE-AV1
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

Programiranje II PE-LV6/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
08:00 - 09:30
ŠOJO ROBERT
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV6/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
08:00 - 09:30
BIONDIĆ IVAN
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV6/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV5/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
09:30 - 11:00
ŠOJO ROBERT
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV5/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
09:30 - 11:00
BIONDIĆ IVAN
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV5/16
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV1/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
11:00 - 12:30
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV4/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
11:00 - 12:30
ŠOJO ROBERT
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV2/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
12:30 - 14:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV3/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
12:30 - 14:00
ŠOJO ROBERT
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV7/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
14:00 - 15:30
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV7/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV2/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
14:00 - 15:30
VDOVJAK KREŠIMIR
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV2/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV3/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
15:30 - 17:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV3/16
Dodaj u google kalendar

Programiranje II PE-LV1/24
3-27

LV - laboratorijske vježbe
Programiranje II P205
15:30 - 17:00
VDOVJAK KREŠIMIR
3-27
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV1/24
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV9/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
17:00 - 18:30
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV9/16
Dodaj u google kalendar

Osnove elektrotehnike II PE-LV4/16
1-25

LV - laboratorijske vježbe
Osnove elektrotehnike II P202
18:30 - 20:00
PRIMORAC MARIO
1-25
Loomen stranica

Otvori grupu PE-LV4/16
Dodaj u google kalendar
08:00


09:30
09:45


11:15
11:30


13:00
13:15


14:45
15:00


16:30
16:45


18:15
18:30


20:00
20:15


21:45

NAPOMENE ZA RASPORED:

- Prva brojka u nazivu prostorije odnosi se na kat zgrade. Prostorije čiji naziv počinje slovom 'K' nalaze se u zgradi Fakulteta u Ulici cara Hadrijana (Kampus).
- Raspored za svaki sljedeći tjedan vrijedi od četvrtka u tekućem tjednu, tj. moguće su izmjene u rasporedu za sljedeći tjedan sve do četvrtka u tekućem tjednu.
- Klikom na termine unutar rasporeda prikazat će se popis studenata dotične grupe. Postoji mogućnost da neki studenti nisu navedeni na popisu (npr. ako za njih nije dovršen postupak upisa u ISVU, prijelaznici su s drugih visokih učilišta, itd.), ali naravno i oni imaju obvezu pohađanja nastave sukladno upisanom studijskom programu, odnosno upisanim predmetima. Ako se neki oblik nastave održava u više grupa, studenti koji nisu na popisu trebaju ići u grupu koja im odgovara prema prvom slovu prezimena. Popisi će se ažurirati svakog petka, pa nakon svakog petka studenti mogu provjeriti je li popis korigiran, tj. jesu li se pojavili na popisu. Pritom se može dogoditi da se promijeni grupa studentima koji su već bili dodijeljeni nekoj grupi. Stoga se mole svi studenti da pažljivo prate popise grupa (pogotovo prvih nekoliko tjedana nastave).

- U tjednima kada se u dig. rasporedu prikazuju ispitni termini, mole se studenti da termine/prostorije ispitnih rokova usporede s terminima na Studomatu te da se jave Studentskoj službi u slučaju nepodudaranja termina/prostorija.



Pristup ovom sadržaju moguć je isključivo putem aai.edu korisničkog identiteta!

Za ulaz koristite svoje AAI@etfos.hr login podatke.
Ukoliko niste podigli svoje korisničke podatke, možete to obaviti u IT službi.