STUP - Portal za studente FERIT-a i poslodavce

U želji da se studenti i njihovi budući poslodavci što više približe još tijekom studiranja, FERIT je izradio portal za studente FERIT-a i poslodavce – Stup:

na kojemu će partnerske tvrtke moći oglašavati otvorena mjesta za stručnu praksu, mogućnosti izrade završnih/diplomskih radova, stipendije, slobodna radna mjesta i sve ostale sadržaje i aktivnosti koje su od interesa za naše studente.

Fakultet će preko Stupa obavještavati tvrtke o nastavnim i izvannastavnim aktivnostima u koje se tvrtke mogu uključiti.

Studenti sa svoje strane mogu nakon logiranja:

-          iskazati sa svoje strane interes za aktivnosti tvrtke pri čemu će se tvrtkama pojaviti u izdvojenom popisu, tzv. „baza zainteresiranih studenata“

-          imati uvid u poseban kontakt-mejl tvrtke vidljiv samo našim studentima (ako ga je tvrtka postavila)

-          predlagati nove tvrtke za Stup

Usto će se moći, kada dođe vrijeme za to, prijavljivati se za mjesta stručne prakse koja je obavezna u okviru nastave (od ak. godine 2016./2017. na 3. god. preddipl. stručnog studija i na 2. god. dipl. sv. studija). Također će se u potpunosti „online“ preko Stupa odrađivati i cijela procedura prijave studenata za stručnu praksu, prihvat od strane tvrtke, te evidentiranje i ocjenjivanje same stručne prakse od strane mentora i nositelja predmeta.